Υπογραφές συνδικαλιστών και εργαζομένων ενάντια στον αυταρχισμό, την καταστολή και το αστυνομικό κράτος

Καλούμε όλους και όλες, στη Μέρα Δράσης για τα Δημοκρατικά Δικαιώματα και ενάντια στον αυταρχισμό, την Πέμπτη 11 Μαρτίου 2021 και ώρα 6μμ., στο Σύνταγμα

ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΑΥΤΑΡΧΙΣΜΟ, ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ

Το τελευταίο διάστημα, στις κινητοποιήσεις που πραγματοποιούνται στο χώρο της εκπαίδευσης, των φοιτητών, των υγειονομικών, του επισιτισμού, της τέχνης και του πολιτισμού, καθώς και στις καθημερινές κινητοποιήσεις που οργανώνονται για το σεβασμό των δικαιωμάτων του απεργού πείνας και δίψας Δημήτρη Κουφοντίνα, βιώνουμε την έξαρση του αυταρχισμού, της κρατικής τρομοκρατίας και της αστυνομικής καταστολής.

Αποκορύφωμα αποτέλεσαν τα γεγονότα στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης και στην πλατεία Νέας Σμύρνης, σαν συνέχεια όλων όσα προηγήθηκαν, με την απαγόρευση των δημόσιων συναθροίσεων και των διαδηλώσεων, για την επέτειο του Πολυτεχνείου στις 17 Νοέμβρη 2020 και της δολοφονίας του Γρηγορόπουλου, στις 6 Δεκέμβρη, των κινητοποιήσεων των φοιτητών και των εκπαιδευτικών και της καθημερινής καταστολής των κινητοποιήσεων που γίνονται για να σωθεί η ζωή του Δημήτρη Κουφοντίνα και να γίνουν σεβαστά τα νόμιμα δικαιώματά του.

Η Κυβέρνηση, με πρόσχημα τον κορονοϊό, καταστρατηγεί το δημοκρατικό δικαίωμα στη δημόσια συνάθροιση και στη διαδήλωση. Πριν από λίγες ημέρες, συνδικαλιστές κλήθηκαν από τη ΓΑΔΑ, για ανάκριση γιατί άσκησαν τα συνδικαλιστικά τους δικαιώματα και κάλεσαν σε απεργιακές συγκεντρώσεις. Στα σκαριά, επίσης, η κυβέρνηση έχει το νομοσχέδιο για νέες αντεργατικές αλλαγές και περιορισμούς στο δικαίωμα της απεργίας.

Είναι γνωστές οι αντιθέσεις μας με την πολιτική και την πρακτική του Δημήτρη Κουφοντίνα και δεν χρειάζεται να τις επαναλάβουμε. Ο Δημήτρης Κουφοντίνας όμως έχει κριθεί οριστικά για τις πράξεις του και έχει καταδικαστεί αμετάκλητα. Σήμερα, αυτό που κρίνεται είναι το δικαίωμά του στην αξιοπρεπή και ισότιμη μεταχείριση. Καλούμε την κυβέρνηση να σεβαστεί το αίτημά του για δίκαιη μεταχείριση, ώστε να μην έχουμε θάνατο απεργού πείνας στην χώρα μας μετά από δεκαετίες.


ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΤΕ ΠΑΤΗΣΤΕ, ΕΔΩ.


Καταδικάζουμε τον κρατικό αυταρχισμό και την καταστολή που σημάδεψαν τις τελευταίες κινητοποιήσεις και αποτελούν την εφαρμογή του δόγματος «νόμος και τάξη», με το οποίο αντιμετωπίζονται από την κυβέρνηση όλες οι δίκαιες εργατικές, φοιτητικές και λαϊκές διεκδικήσεις.

Το δικαίωμα στη διαδήλωση για μας είναι αδιαπραγμάτευτο. Για το λόγο αυτό, θα είμαστε και εμείς στο δρόμο μέχρι να σπάσει ο αυταρχισμός, η καταστολή και η κρατική τρομοκρατία.

Οι συνδικαλιστές που υπογράφουμε αυτό το κείμενο συντονιζόμαστε με τις Πολιτικές και Κινηματικές Συλλογικότητες, τους Μαζικούς Φορείς και την Πρωτοβουλία Δικηγόρων και Νομικών και συμμετέχουμε στις κινητοποιήσεις, ενάντια στον κυβερνητικό αυταρχισμό, την κρατική καταστολή και στην οικοδόμηση ενός αστυνομικού κράτους, ταυτόχρονα διαδηλώνουμε την αντίθεσή μας στην επιβολή της θανατικής ποινής στον Δημήτρη Κουφοντίνα, αγωνιζόμαστε για να μην υπάρξει κανένας νεκρός της πείνας απεργός και για να γίνουν σεβαστά τα δικαιώματα και οι συνθήκες ζωής όλων των κρατουμένων στις ελληνικές φυλακές.

Καλούμε όλους τους εργαζόμενους και τα συνδικάτα να πάρουν μέρος στις κινητοποιήσεις που οργανώνονται στις γειτονιές, στο κέντρο της Αθήνας, της Θεσσαλονίκης και σ’ όλες τις πόλεις της Ελλάδας, εκφράζοντας την αντίθεση των εργαζομένων στον κυβερνητικό αυταρχισμό και την καταστολή και προβάλλοντας την ανάγκη της υπεράσπισης των δημοκρατικών και συνδικαλιστικών μας δικαιωμάτων και της διεύρυνσης των εργατικών και κοινωνικών μας κατακτήσεων.

Πρωτοβουλία Εργαζόμενων και Συνδικαλιστών


ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΤΕ ΠΑΤΗΣΤΕ, ΕΔΩ.


Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΥΠΟΓΡΑΦΩΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

  1. Αδαμόπουλος Χριστόφορος Τουρισμός

  2. Αδαμόπουλος Δημήτρης Φυσικοθεραπευτής, ΠΣΦ

  3. Αθανασακος Δημήτριος Εργαζόμενος Σ/Μ

  4. Αθανασίου Ελευθερία Εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης

  5. Ακριβος Βαγγελης μουσικός Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος

  6. Ακριβού Βάσω Σχολική καθαριστρια. Μέλος σωματείου καθαριστριων δημοσίων σχολείων Α, Β εκπαίδευσης Αθηνας

  7. Αλεξανδρή Ελευθερία Σύλλογος Μηχανικών Δήμου Αθηναίων

  8. Αλεξίου Ξένη αρχιτέκτονας μηχανικός

  9. Αμπελογιαννη Βασω Μελος ΓΣ ΑΔΕΔΥ, μέλος Κεντρικής Αντιπροσωπείας ΤΕΕ

  10. Αναγνωστοπούλου Μαρία Μέλος πασυβν

  11. Ανανιαδου Μίνα Χορευτρια χορογραφος

  12. Αναστασιάδης Νίκος Εκπαιδευτικός, μέλος ΓΣ ΕΔΟΘ

  13. ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

  14. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΓΕΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΛΜΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

  15. Ανέστη Άννα Ιδιωτική υπάλληλος

  16. ΑΝΘΥΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Μέλος Δ.Σ ΕΜΔΥΔΑΣ Κ.Μ, Γενική Γραμματέας Σωματείου Εργαζομένων Ο.Τ.Α Ν. Σερρών

  17. Αποστολίδης Ανδρέας Πρόεδρος Συλλόγου Υπαλλήλων Δήμων Νομού Καστοριάς

  18. Αρβανίτη Ελενα Ηθοποιός- ΣΕΗ

  19. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΙΑΣ / ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΣΥΑΠΕ

  20. Ασμάνης Στράτος Μέλος διοικούσας επιτροπής Περιφερειακού Τμήματος Αττικής του Πανελλήνιου Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών ΠΣΦ-ΝΠΔΔ

  21. Βαγενάς Χρήστος ΔΣ ΠΟΠΟΠΚ (Πανελλήνια Ομοσπονδία Εργαζόμενων στα Ασφαλιστικά Ταμεία)

  22. Βαΐτσης Ιωάννης Εργαζόμενος

  23. Βαλαβάνης Βασίλης Πανελλήνιος Σύλλογος Εργαζομένων ΕΛΚΕΘΕ

  24. Βαρναβα Δεσποινα Κοινωνικη Λειτουργος

  25. Βασιλειάδης Τάσος Μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ

  26. Βασιλείου Δημήτρης Ξενοδοχοϋπαλληλος/ΣΕΤ Ναυπλίου

  27. Βασιλείου Αργύρης Συν/χος πρ. μέλος ΓΣ ΠΟΕ ΟΤΑ

  28. Βασιλόπουλος Γρηγόρης Μέλος του ΔΣ της Πανελλήνιας Κίνησης Δασολόγων

  29. ΒΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ

  30. Βεργιτσης Μιχαλης Εκπαιδευτικος ΕΛΜΕ Ν. ΑΘΗΝΑΣ

  31. Βιλογλου Μαρία Εστίαση

  32. Βιτουλαδίτης Χρήστος Γεν. Γραμματέας Πανελλήνιας Ένωσης Ναυτών Εμπορικού Ναυτικού (ΠΕΝΕΝ)

  33. Βλάμη Άννα Εκπαιδευτικος

  34. Βλαχάκης Ευάγγελος Τεχνικός κινηματογράφου

  35. Βλαχόπουλος Νικόλαος Σύνδεσμος Γεωλόγων Μελετητών Ελλάδας

  36. Βορεάδη Σταματίνα Αναπληρώτρια εκπαιδευτικός

  37. ΒΟΥΡΒΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΑΛΙΜΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

  38. Βουτσινά Βάσω Συνδικαλίστρια -Γενικό Νοσοκομείο Κεφαλονιάς

  39. Γαλανάκη Τριανταφυλλιά Πολιτικός Μηχανικός- ΕΜΔΥΔΑΣ-Αντιπροεδρος ΕΜΔΥΔΑΣ/ΚΜ

  40. Γαλάνη Σοφία Μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Αργολίδας

  41. ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΕΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  42. ΓΑΡΜΠΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ (ΠΕ06) – ΕΛΜΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  43. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ Ν.Φ – Ν.Χ

  44. Γεωργακοπουλος Δημήτρης Συνταξιούχος Ο.Τ.Α

  45. Γεωργέλης Σταύρος Αρχιτέκτονας Μηχανικός, Σωματείο μισθωτών τεχνικων Μακεδονίας

  46. Γεωργιάδου Φύλλη μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Εθνικής Λυρικής Σκηνής (ΕΛΣ)

  47. Γεωργιόπουλος Σωτήρης Μέλος ΔΣ Πανελληνίου Συλλόγου Μηχανολόγων Ηλεκτρολόγων

  48. Γεωργόπουλος Κωνσταντίνος Μουσικός (ΠΜΣ) Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος(ΠΜΣ) πρωην Προεδρος (ΠΜΣ) καί πρωην Αντιπρόεδρος – (ΠΟΘΑ) Πανελληνια Ομοσπονδία Θεαμάτος Ακροαματος

  49. Γεωργοπούλου Δήμητρα ΕΛΚΕΘΕ

  50. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ π.ΓΕΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ, ΜΕΛΟΣ Γ.Σ ΟΤΟΕ

  51. ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΟΤΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ

  52. Γιαννόπουλος Γιάννος μέλος ΣΜΤ, μέλος Κεντρικής Αντιπροσωπείας ΤΕΕ

  53. Γιαννόπουλος Αναστάσιος Ιάσονας Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών

  54. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΑ Ν.ΧΑΝΙΩΝ

  55. Γιαννούλια Κατερίνα Μέλος ΔΣ ΠΟΓΕΔΥ – μέλος Γραμματείας Ισότητας ΑΔΕΔΥ

  56. Γιολδάσης Κωνσταντίνος Σύλλογος Υπαλλήλων ΠΕ Κυκλάδων Περ. Νοτίου Αιγαίου

  57. ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ συνδικαλιστής ΥΠΕΝ, ΕΜΔΥΔΑΣ

  58. ΓΚΡΊΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΏΝ

  59. Γρηγορόπουλος Ιωάννης Μαθηματικός ΠΕ03

  60. Γρίμμας Μανώλης Πρόεδρος Σωματειου εργαζομένων στον Πειραϊκό φαρμακευτικό Συνεταιρισμό

  61. Γυμνοπούλου Αλεξάνδρα δε Μαγείρων

  62. Δαμιανός Βασίλης μέλος Διοίκησης της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συνταξιούχων ΔΕΗ. ΠΟΣ-ΔΕΗ.

  63. Δασκαλάκη Άννα ΓΕΩΤΕΕ Παράτημα Κρήτης, μέλος Διοικούσας Επιτροπής

  64. Δασκαλούλη Μαίρη Φωτογράφος

  65. Δελημήτρος Κώστας Γραμματέας Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών

  66. Δελλής Ευάγγελος Γεωπόνος

  67. Δεσποτίδης Βαγγέλης Μέλος ΔΣ ΠΕΔΠΥ/ΥΕΘΑ/ΓΕΣ

  68. Δηλανα Παρασκευή Ιδιωτική Υπάλληλος

  69. Δημητριάδη Τάνια Painter

  70. Δημητρούδης Πάνος Εκπαιδευτικός Δ’ ΕΛΜΕ Θεσ/νίκης

  71. Διαλυνά Βασιλική Ηθοποιός ΣΕΗ

  72. ΔΟΚΜΕΤΖΗ ΑΛΙΚΗ Συνδικάτο Επισιτισμού-Τουρισμού Αττικης- ΛΑΝΤΖΑ

  73. Δουλάμη Πετρούλα Εργατικό Κέντρο Καλαματας

  74. Δρακοπούλου Παρασκευή μέλος του Πανελλήνιου Συλλόγου Εργαζομένων ΕΛΚΕΘΕ

  75. Ελευθεριάδης Ιωάννης Δάσκαλος

  76. Ελευθερίου Βελισσαριος Λογιστή

  77. Εμβολιαδου Φωτεινη Τραπ. Υπαλλ. Μέλος συλλόγου πρώην υπαλλήλων ΑΤΕ

  78. Εταιρίδης Σάββας Πληροφορικάριος

  79. Ευθύμης Κοντογεώργος Μέλος Εκτελεστικής ΟΜΕ ΟΤΕ

  80. Ζαβιτσάνος Χρήστος Εκπαιδευτικός, πρ. πρόεδρος Δ’ ΕΛΜΕ Ανατολικής Αττικής

  81. Ζαχαριουδάκη Άννα Ερευνα

  82. ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΕΟΤΑ ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΡ ΑΝΤΙΠΡΌΕΔΡΟΣ

  83. ΖΕΡΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΣΕΠ-ΥΠΠΟ

  84. ΖΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

  85. ΗΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΜΤΜ

  86. Ηλιόπουλος Θεόδωρος Δημοτικός υπάλληλος

  87. Ηλιόπουλος Στέργιος Μέλος Γ.Σ ΟΣΥΑΠΕ

  88. Θανοπούλου Κατερίνα Εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής- Γ΄ΕΛΜΕ Αττικής

  89. Θεοδωριδης Αλέξανδρος Ηθοποιός-Σ.Ε.Η

  90. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

  91. Θεοδωροπούλου Θεοδώρα Γ. Γραμματέας Συλλόγου ΜΤΠΥ και Αν. Γραμματέας ΟΣΕΠΕ

  92. Ισίδου Νόπη Συνταξιούχος ΟΤΑ

  93. Ιτσοπούλου Βιβή Κτηνίατρος ζώων συντροφιάς

  94. Ιωακειμίδου Νικολέτα Μέλος ΔΣ ΣΥΠΑ, μέλος ΓΣ ΟΣΥΑΠΕ

  95. Καβάλλα Φανή πρόεδρος ΕΜΔΥΔΑΣ Αττικής

  96. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΥ Ν.Φ – Ν.Χ.

  97. Κακούρος Κωνσταντίνος ΕΜΔΥΔΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, Πολιτικός Μηχανικός, Μέλος ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  98. Καλλιανου Αλίκη Ξενοδοχοϋπαλληλος

  99. Καλόγηρος Νίκος Μέλος Δ.Σ. Συλλ. Εκπ/κών Π.Ε.Καλλιθέας-Μοσχάτου

  100. ΚΑΛΟΓΉΡΟΥ ΙΩΆΝΝΗΣ Συνταξιούχος

  101. Καλομοίρης Γρηγόρης Πρ. πρόεδρος ΟΛΜΕ

  102. Καμπουριδου Σοφια Δικαστικη επιμελητρια

  103. ΚΑΝΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

  104. ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΣΥ,ΠΡΩΗΝ ΓΣ ΑΔΕΔΥ

  105. Καρακασίδου Βασιλική Μέλος του συνδικάτου επ-τουρ Αττικής-ΛΑΝΤΖΑ

  106. ΚΑΡΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ. ΥΠΕΝ

  107. ΚΑΡΑΜΗΧΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΗΜΟΥ Ν.Φ – ΝΧ.

  108. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΜΔΥΔΑΣ / ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

  109. Καραμπελιά Δήμητρα Αρχιτέκτονας

  110. Καρανάσου Ευθυμία Μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Φωκίδας

  111. Καρασαββίδου Ηλέκτρα Εκπαιδευτικός

  112. Καραχάλιου Ησαΐα Υπάλληλος Υπουργείου Τουρισμού

  113. Κάσσης Δημήτρης Πρόεδρος Πανελλήνιου Συλλόγου Εργαζομένων ΕΛΚΕΘΕων στο ΕΛΚΕΘΕ

  114. ΚΑΣΣΙΩΤΗ ΤΑΝΙΑ ΜΕΛΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΥΠΑΑΤ

  115. Κατερίνη Αμάντα εκπαιδευτικός,Ε ΕΛΜΕ ΑΘΗΝΑΣ

  116. Κατσικαβέλη Καλλιόπη Αρχιτέκτονας δημόσιου, μέλος ΕΜΔΥΔΑΣ

  117. Κατσικέα Ουρανία Τουρισμός.

  118. Κατσορίδας Δημήτρης Δ.Σ. του Συλλόγου Εργαζομένων ΙΝΕ-ΓΣΕΕ

  119. Κατσουρός Μάριος Γενικό Συμβούλιο ΠΟΕ-ΟΤΑ

  120. Καφούσια Νεφέλη ΕΛΚΕΘΕ

  121. Καψάλης Χρήστος Σωματείο εργαζομένων στη ΝΟΚΙΑ (ΔΣ)

  122. ΚΕΛΕΠΕΡΑ ΜΙΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

  123. ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΜΔΥΔΑΣ ΘΡΑΚΗΣ, KΗΠΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

  124. ΚΙΑΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ιδιωτικός υπάλληλος

  125. Κιοσεογλου Λευτέρης Μέλος ΔΣ Σωματείου εργαζομένων ομίλου ΣΙΔΕΝΟΡ

  126. Κισκήρας Φώτης Δ.Σ Σωματείου Εργατοτεχνιτών Ναυτεργατών και Υπαλλήλων Διώρυγας Κορίνθου – μέλος Δ.Σ Εργατικού Κέντρου Πειραιά

  127. ΚΙΤΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

  128. Κοκκινόπουλος Παντελής Γιατρός, Αντιπρόεδρος Ι.Σ.Αργολιδας

  129. Κόκορας Κωνσταντίνος Ψυχολόγος

  130. Κολιού Όλγα Μέλος ΕΛΜΕ Εύβοιας

  131. Κολλιάς Γιώργος Σωματειο Εργαζομένων ΙΝΕ/ΓΣΕΕ

  132. Κολυβας Νικολαος σωματειο Πετρουπολης, (μελος)

  133. Κόνιαρης Χρήστος Υγειονομικός Μέλος του ΓΣ της ΠΟΕΔΗΝ

  134. Κοντοχρηστου Παναγιώτα Εκπαιδευτικός

  135. Κοοmi Anastasia Artist

  136. Κοτζαμαν Αχμέτ Τζεμιλ Μαγειρας (Λάντζα στον χώρο του επισιτισμού)

  137. ΚΟΤΣΙΡΗ ΜΑΝΤΩ Μεταδιδακτορικος ερευνητής στο ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε

  138. Κοτσορώνης Γεώργιος Εκπαιδευτικός

  139. Κουντουριωτου Σοφια Μέλος Πασυβν

  140. Κούρκουλας Θανάσης Εκπαιδευτικος Γ Ελμε Αθηνας

  141. Κουρμουλάκης Γιάννης Αν. Γραμματέας Συλλόγου Εργαζομένων ΨΝΑ

  142. Κούστας Κώστας Αντιπρόεδρος της Α ΈΛΜΕ Αιτωλ/νιας

  143. Κούτλα Ασημίνα Μηχανολόγος Μηχανικός Δήμος Πάρου

  144. ΚΟΥΤΣΑΝΕΛΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ

  145. Κουτσούκου Μαρία ΕΛΜΕ ΗΛΕΙΑΣ

  146. Κουτσουράκης Δημήτριος Νοσηλευτής, ταμίας Σωματείου Νοσοκομείου Χίου

  147. Κουφιώνας Αδελφός Συντακτική περιοδικού Kaboom

  148. Κτιστάκη Κατερίνα ΔΟΕ

  149. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

  150. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ ΣΤΟ Κ.Η.Φ.Η. Ν.Φ – Ν.Χ

  151. Κυτίνος Αλέξανδρος Εργαζόμενος – Υπουργείο Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων

  152. Κυτίνου Ελένη Πανελλήνιος Σύλλογος Εργαζομένων ΕΛΚΕΘΕ

  153. Κωνσταντακόπουλος Αναστάσιος Εργαζόμενος Δήμου Αιγάλεω, πρ. μέλος του ΓΣ της ΠΟΕ-ΟΤΑ

  154. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΕ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ «ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΡΝΑΛΗΣ»

  155. Κώστας Τριανταφύλλου Μεταφορές

  156. Λαβίδα Ελένη ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ο.Τ.Α. ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  157. ΛΑΓΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ ΤΕ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ

  158. Λαδικός Ηλίας Υπάλληλος (ΤΕΕ)

  159. Λάζου Ευφροσύνη Θεατρολογος Πρωτοβάθμια Ζακύνθου

  160. ΛΑΜΠΡΗ ΒΙΒΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

  161. Λάμπρη Παρασκευή ΙΔΟΧ

  162. Λάμπρου Παναγιώτης Εκπαιδευτικός

  163. Λαπιέρης Σωτήρης Ταμίας Συλλόγου Εργαζομένων Συνηγόρου του Πολίτη

  164. Λάσκαρης Γρηγόριος Γενικός Γραμματέας ΠΣΔΜΜΜΜ

  165. ΛΕΓΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Δ.Σ.Α.

  166. ΛΕΡΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ

  167. Λιαμπα Δήμητρα Εκπαιδευτικός

  168. Λιπκοβιτς Μαιρη Π.Ε.εκπαιδευση

  169. Λυκούργιας Θάνος Εργαζόμενος Υπουργείου Εργασίας

  170. ΜΑΓΕΙΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΜΕ ΝΟΤΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

  171. ΜΑΚΝΕΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΈΚΤΡΑ Προεδρος ΕΜΔΥΔΑΣ Κεντρικής Μακεδονίας

  172. Μακρη Αλεκα γυναικολογος Μέλος Πεθαρχικου Συμβουλίου του ΙΣΑ

  173. Μακρής Ανδρέας συνταξιούχος υγειονομικός, πρώην μέλος τής Εκτελεστικής Επιτροπής της ΠΟΕΔΗΝ

  174. Μακροδημήτρη Πέλλα Ηθοποιός ΣΕΗ

  175. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΑ

  176. Μάλτας Βασίλης Άνεργος

  177. ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  178. Μάνθου Ευφροσύνη Νοσηλεύτρια, Θριάσιο Νοσοκομείο

  179. Μανίκας Γεώργιος Αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Φθιώτιδας

  180. Μανουσάκης Γιώργος Πρόεδρος Συλλόγου Νοσηλευτών Λασιθίου

  181. Μάντζαρης Γιάννης Μέλος αντιπροσωπείας ΤΕΕ

  182. Μάντης Κωνσταντίνος Δήμος Καλλιθέας

  183. ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΕΤΕ, ΣΥΝΕΔΡΟΣ ΟΤΟΕ

  184. Μάρταλης Σωτήρης Συνταξιούχος

  185. Μασούρας Ανδρέας Συμβασιούχος ορισμένου χρόνου, Περιβαλλοντολόγος

  186. Μαυρέλος Μανώλης Τεχνολόγος Ακτινολόγος Νοσοκομείο Ευαγγελισμός

  187. Μαυρέλος Μανώλης Τεχνολόγος Ραδιολογίας/ Ακτινολογίας στον Ευαγγελισμό μέλος της ΕΝΩΤΙΚΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ και του ΜΕΤΑ υγειονομικών

  188. ΜΑΥΡΙΚΗ ΑΝΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΚΕΘΕ

  189. ΜΑΥΡΙΚΗ ΑΝΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ

  190. Μελανδίνος Δημήτρης Ελεύθερος επαγγελματίας

  191. Μερκος Δημήτρης Γεν. Γραμματέας Συλλόγου Εφοριακων Αττικής

  192. Μερσινιας Αλεκος Ομοσπονδια εργαζομένων ευδαπ

  193. ΜΗΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΟΣ Ε.Λ.Μ.Ε ΝΟΤΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

  194. Μήτσουρα Ηλέκτρα Θεατρολόγος-ΣΕΠΕ Αμαρουσίου

  195. ΜΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΕΦΕΤ

  196. ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

  197. Μοναστηρίδης Μηνάς Δ.Σ Συλλόγου εργαζομένων Δήμου Νεάπολης – Συκεών, πρ. μέλος ΕΕ ΠΟΕ-ΟΤΑ

  198. Μοσχουρης Στελιος Αρχαιολογος-Παραγωγος πολιτιστικων εκδηλωσεων

  199. Μούζιος Παναγιώτης » Συνταξιούχος Μηχανικός, πρώην πρόεδρος Π.Ο ΕΜΔΥΔΑΣ»

  200. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

  201. ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ

  202. Μπαστέας Πέτρος ΔΣ Π.Κ.Ε. ΕΥΔΑΠ

  203. Μπατζοπούλου Νάνσυ –

  204. Μπέλμπας Χρήστος Ταμίας, ΕΛΜΕ Χανίων

  205. Μπέρδος Γεώργιος Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Bayer Hellas

  206. Μπέτσης Λευτέρης μέλος ΤΕΕ

  207. Μπιλιανού Τέτα Μέλος ΔΣ Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών Π. Αχαΐας

  208. Μπίλιας Ιωάννης Μέλος ΔΕ Πανελληνίου Κτηνιατρικού Συλλόγου

  209. Μπιτσάνη Βενετία Δημόσιος Υπάλληλος

  210. ΜΠΟΣΙΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ

  211. Μπούκη Ελένη μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ

  212. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

  213. Μπούμπουλη Φανή Μέλος Γεν. Συμβουλίου Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων ΥΠΠΟ

  214. Μπούρας Νίκος Πρόεδρος Συλλόγου εργαζομένων ΟΤΑ επαρχίας Λιβαδειάς , πρόεδρος ΝΤ ΑΔΕΔΥ Βοιωτιας

  215. Μύρικνας Μιχάλης ΕΛΜΕ Μαγνησίας

  216. Μωραΐτης Βασίλης » Εργαζόμενος στη Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ. Δωδεκανήσων»

  217. Μώρου Ειρήνη ΠΕ08

  218. Μyrkou Tatiana Σε.Χω.Χο

  219. Νικολάου Νάγια Εργαζόμενη στο Τμήμα Μετανάστευσης Κυκλάδων

  220. Νικολάου Κώστας τραπεζοϋπάλληλος, ΟΤΟΕ

  221. Νταβανέλος Αντώνης Πρώην ΓΓ του ΔΣ της ΕΣΗΕΑ

  222. Νταλακογεώργος Αντώνης Πρόεδρος Πανελλήνιας Ένωσης Ναυτών Εμπορικού Ναυτικού (ΠΕΝΕΝ), μέλος Δ.Σ Εργατικού Κέντρου Πειραιά

  223. Ξυπολιά Δώρα Γ ΕΛΜΕ Αθήνας, εκπαιδευτικός

  224. ΟΡΤΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ Ν.Φ – Ν.Χ

  225. Παγουλάτου Μαρία Καθηγήτρια γαλλικών

  226. Παζάλος Γιώργος Πρόεδρος Συλλόγου εκπαιδευτικών ΠΕ η Αθηνά

  227. Παϊσίου Καρολίνα Μέλος του ΔΣ του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας

  228. Παναγάκη Ευαγγελία ΠΕ06 μέλος Α΄ΕΛΜΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

  229. Παναγιωτίδου Χριστίνα Εικαστικός, αναπληρώτρια εκπ. σύλλογος Κ. Σωτηρίου-ΕΕΤΕ

  230. Παναγοπούλου Παναγιώτα μέλος σωματείου κεθεα

  231. Παναρέτου Λευτέρης Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου ΕΛΠΙΣ

  232. Παπαγεωργίου Ράνια Εργαζόμενη στο Υπουργείο Εξωτερικών

  233. Παπαγεωργίου Ελένη Οπτικός

  234. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ Σοφία Υπάλληλος Δήμου Ραφήνας Πικερμίου

  235. Παπαδοπουλου Μαρία Μελος Πασυβν

  236. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΗΜΟΥ Ν.Φ – Ν.Χ.

  237. Παπαντωνίου Γεωργία ΑΔΕΔΥ

  238. Παπαστάθης Αθανάσιος Εργαζόμενος ΚΕΘΕΑ

  239. Παπατζανή Εύα Ερευνήτρια, μέλος ΣΜΤ

  240. Παπαχατζής Ιωάννης Πρόεδρος ΔΣ ΠΑΣΕΚΔΑΠ

  241. Παπαχρίστου Αναστασία Μέλος του Δ.Σ του Συλλόγου Εργαζομένων του Δήμου Αλίμου

  242. Παπουλής Κωνσταντίνος Εκπαιδευτικός, τέως πρόεδρος Δ. ΕΛΜΕ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

  243. Παραγκαμιάν Σάββας Πανελλήνιου Συλλόγου Εργαζομένων ΕΛΚΕΘΕ, βιολογία, μέλος

  244. Παρασκευά Ευδοξία πρών Γραμματέας του Συλλόγου Εργαζομένων Νοσοκομείου Μεσολογγίου

  245. Παραφορου Άντα Δασκάλα,μέλος Γ.Σ. ΑΔΕΔΥ

  246. Πασχάλη Βιβή Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Ευαγγελισμός

  247. ΠΑΣΧΆΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΛΉΝΩΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ

  248. Παυλοπουλου Ντινα Συνταξιουχος

  249. Πεδιωτης Εμμανουήλ Υπάλληλος

  250. Πελέκη Ελένη Μέλος Συνδικάτου Τουρισμού Επισιτισμού / ΛΑΝΤΖΑ

  251. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Μέλος (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΚΕΘΕ)

  252. Πετρόπουλος Δημήτρης Πρόεδρος ΔΣ ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ

  253. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ Γεωπόνος, ΔΑΟΚ Τριφυλίας Π.Ε. Μεσσηνίας

  254. Πετρουλια Στελλα Μέλος συνδικάτου επισιτισμού – τουρισμού , ΛΑΝΤΖΑ

  255. Πετυχάκης Γιώργος ΕΛΚΕΘΕ

  256. Πλουμιδης Μανώλης Σύλλογος Ερευνητών/Ερευνητριών και Εργαζομένων στην Έρευνα Ηρακλείου

  257. Ποθα Δέσποινα Εργαζόμενη Υπουργείου Εργασίας

  258. Πολιτοπούλου Γιώτα Α’ ΕΛΜΕ Αιτωλ/νίας, εκπαιδευτικός

  259. ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ

  260. Πολυζωη Χρυσούλα Δημόσιος υπάλληλος ορισμένου χρόνου

  261. ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

  262. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛ/ΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

  263. Πράντζιος Χρήστος Εργαζόμενος

  264. Προβατάς Βασίλης Πρόεδρος Πανελλήνιου Συνδέσμου Συνταξιούχων ΝΑΤ (ΠΣΣ ΝΑΤ)

  265. Πρωίτση Ιφιγένεια Ελεύθερος επαγγελματίας

  266. ΠΣΕ ΟΓΑ (ΟΠΕΚΑ – ΕΦΚΑ ΑΓΡΟΤΩΝ) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΓΑ (ΟΠΕΚΑ – ΕΦΚΑ ΑΓΡΟΤΩΝ)

  267. Ράπτη Ουρανία Ψυχολόγος (Ελ. Επαγγελματίας)

  268. Ρεμπάπης Παναγιώτης Εκπαιδευτικός μέλος Δ.Σ ΕΛΜΕ Λάρισας

  269. Ρισμάνης Σπύρος Γραμματέας Σωματείου Γεωπόνων Ιδιωτικών Υπαλλήλων

  270. Σαμανιδης Νίκος Ε ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης

  271. ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ ΚΑΙ ΤΕΕ-ΤΚΜ

  272. ΣΑΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

  273. Σάνδρος Κώστας; Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

  274. Σαπουνάς Γιώργος Μέλος ΔΣ ΣΕΠΕ Αμαρουσίου

  275. Σγουρεα Χριστινα Συνταξιουχος

  276. Σγουρός Νικήτας » Εργαζόμενος στην Ειδική Γραμματεία διαχείρισης Ιδιωτικού Χρέους»

  277. Σέρμπος Θανάσης Επόπτης Δημ. Υγείας, εργαζόμενος στο ΨΝΑ Δρομοκαΐτειο

  278. Σημαιοφορίδου Βικτωρία Εκπαιδευτικός

  279. Σιαηλή Δήμητρα Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών, μηχανικός, μέλος

  280. Σιαμανδούρας Σωτήρης Εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Ευβοίας

  281. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΑ ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

  282. Σκώττη Καλοτίνα ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΜΕΤΩΠΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

  283. Σούμπασης Κυριάκος Πολιτικός Μηχανικός, μέλος ΔΣ ΣΠΜΕ

  284. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΛΟΓΟΥ (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ)

  285. Σταθοπούλου Δώρα Εργαζόμενη Υπουργείου Εργασίας

  286. Σταυρακάκης Χρήστος Αρχιτέκτων Μηχανικός

  287. Στυλιανού Χρίστος Ηθοποιός

  288. ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΕ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

  289. Σύριγγα Μανώλη Πολυξένη Μέλος του ΔΣ του συλλόγου Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αλίμου Ελληνικού Αργυρούπολης «Θουκιδίδης’

  290. ΣΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΕΕ (Αντιπροσωπεία Κ.Μ.), ΕΜΔΥΔΑΣ (Αντιπροσωπεία Π.Ο.)

  291. Σωτηρόπουλος Άκης Μέλος του ΓΣ της ΑΔΕΔΥ, Εκπαιδευτικός

  292. Τεντομας Λαζαρος Εκπαιδευτικό δευτεροβάθμιας

  293. Τερζάκης Σταύρος Εργαζομενος Νοσ.Αγιος Σάββας

  294. Τζανίνη Στέλλα Πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Αγίας Παρασκευής (ΣΕΔΑΠ)

  295. Τζβαρα Μάρσια Σκη

  296. Τόλη Ελένη Συμβασιούχος ΕΚΠΑ

  297. Τοσονίδου Δέσποινα ΕΓ ΟΕΝΓΕ

  298. Τρακοσοπούλου Κορνηλία συνταξιούχος Υπουργείου Πολιτισμού

  299. Τριανταφυλλίδης Στέφανος Συνδικάτο Επισιτισμού Τουρισμού και Συναφών Επαγγελμάτων Νομού Αττικής – Λάντζα

  300. Τριάντος Βαγγέλης ΔΣ ΠΑΣΕΚΔΑΠ

  301. Τριλίβας Γεώργιος Υπάλληλος Κοινοτήτων Καλάμου & Καστού του Δήμου Λευκάδας

  302. ΤΣΑΓΚΟΥΡΟΥ ΑΡΕΤΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

  303. Τσαράβα Δήμητρα Εκπαιδευτικός

  304. ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΗΜΟΥ Ν.Φ – Ν.Χ.

  305. ΤΣΙΑΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΥΠΑ

  306. Τσιαμης Αποστολος Δ. Σ. Πανελληνιας Ενωσης Γεωπονων Δημοσιων Υπαλληλων, Αντιπρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων Περιφερειακης Ενότητας Φωκίδας

  307. ΤΣΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΟΙΕ ΦΣΕΚ

  308. Τσιβίδης Πέτρος Συλλογος Εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Θεσσαλονίκης

  309. Τσιλίκη Δέσποινα Μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ ΤΔΚ

  310. Τσιρογιάννης Άρης ΕΜΔΥΔΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ

  311. ΤΣΙΡΟΜΠΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΕΛΟΣ ΕΛΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

  312. Τσίρου Παρασκευή Ξενοδοχοϋπαλληλος

  313. Τσίτσιρας Μπάμπης Μέλος Συλλόγου Υπαλλήλων ΓΓΠΣ

  314. Τσουλάκου Άλκηστις Σωματείο NOKIA

  315. Φάκαρος Ελισσαίος Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Πειραιά «Η Πρόοδος»

  316. Φακίτσας Αθανάσιος Ελεύθερος επαγγελματίας

  317. ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΟΛΎΚΕΝΤΡΟ-ΑΔΕΔΥ

  318. Φοντανας Γιαννης Συνταξιουχος εκπαιδευτικος

  319. Φουρίκη Λινα Μηχανικός

  320. Φραγγελάκης Φώτης Μεταδιδακτορικός Ερευνητής, Σύλλογος Ερευνητών/Ερευνητριών και Εργαζομένων στην Έρευνα Ηρακλείου

  321. Φραδελος Γεώργιος Αντιπρόεδρος σωματείου συνταξιούχων Κορινθίας

  322. ΦΡΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΜΕ ΝΟΤΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

  323. Φωτεινόπουλος Σταύρος Προγραμματιστής

  324. Χαμοδρακα Ευτυχια Εργαζομενη στο ΕΣΥ

  325. Χαρίσης Γιώργος Μέλος του ΓΣ της ΑΔΕΔΥ, Εργαζόμενος στους ΟΤΑ

  326. Χασαπη Αθανασια Εκπαιδευτικος Ελμε Πειραια

  327. Χασαπη Γεωργια Εργαζόμενη ΙΚΑ ΕΦΚΑ

  328. ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ

  329. Χατζηαναγνωστου Κωστας Δ.Υ. Δημου Αγ.Παρασκευης

  330. Χατζηγιαννης Ιωαννης Ανεργος

  331. Χατζηευγενιάδου Άννα Αρχιτέκτων Μηχανικός

  332. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΗΜΟΥ Ν,Φ – Ν.Χ

  333. Χατζονικολακης Γιαννης ΕΛΚΕΘΕ

  334. Χερίδης Αχιλλέας Εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης

  335. Χουδαλάκη Κατερίνα Ταμίας, Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών

  336. ΧΟΥΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

  337. Χρήστου Γιώργης δημοσιογράφος

  338. Χριστοδουλοπουλος Τάσος Εκπαιδευτικός

  339. Χριστοδούλου Παναγιώτης Βιοπαθολόγος, μέλος ΕΙΝΗ

  340. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

  341. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

  342. Χριστοφόρου Γεώργιος Σωματείο εργαζομένων στη ΝΟΚΙΑ (ΔΣ)

  343. Χρυσάφη Μαρία Αρχαιολόγος

  344. ΨΑΡΡΑ ΣΤΕΛΛΑ ΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε.