12.3 C
Athens
Πέμπτη, 2 Φεβρουαρίου, 2023

ΑΚΕ: Ψηφοδέλτια νίκης και ανατροπής στους Συλλόγους Εφοριακών Αττικής, Θεσσαλονίκης και Ημαθίας

Πρόσφατα

Αυτόνομη Κίνηση Εφοριακών
Ψηφοδέλτιο για το Σύλλογο Εργαζομένων στις ΔΟΥ Αττικής & Κυκλάδων

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ 15-16-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του Ιωάννη

2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Γεωργίου

3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΟΝΤΗ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Μιχαήλ

4. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΙΣΜΗΝΗ του Αθανασίου

5. ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

6. ΒΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λουκά

7. ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

8. ΓΚΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Σταύρου – Γεράσιμου

9. ΓΚΟΝΤΡΑ ΕΛΕΝΗ του Χριστόφορου

10. ΔΑΠΟΝΤΕ (ΠΕΤΡΙΔΟΥ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Σταύρου

11. ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιλτιάδη

12. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

13. ΖΙΑΒΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

14. ΖΟΥΜΠΟΥ ΑΝΝΑ -ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

15. ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου

16. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΛΛΗ του Κωνσταντίνου

17. ΚΛΟΥΚΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου

18. ΚΟΚΡΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Ιωάννη

19. ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου

20. ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΜΑΡΔΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) του Νικολάου

21. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

22. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

23. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Κωνσταντίνου

24. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Ιωάννη

25. ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία

26. ΜΕΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά

27. ΜΗΤΣΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Θεοδώρου

28. ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

29. ΜΟΥΝΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Εμμανουήλ

30. ΜΠΕΚΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Κωνσταντίνου

31. ΜΠΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

32. ΜΠΡΑΒΑΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του Χρήστου

33. ΝΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη

34. ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Εμμανουήλ

35. ΞΥΡΑΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημοσθένη

36. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Θεοδώρου

37. ΡΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

38. ΣΙΩΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

39. ΣΚΛΑΒΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του Νικολάου

40. ΣΚΥΦΤΟΥΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Λυσίμαχου

42. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γρηγορίου

43. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

44. ΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου

41. ΣΩΦΡΟΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Βασιλείου

45. ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του Βασιλείου

46. ΧΑΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ευάγγελου

47. ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χριστόφορου

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΒΕΝΕΤΟΥΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΑΝΑ) του Νικολάου


Αυτόνομη Κίνηση Εφοριακών
Ψηφοδέλτιο για το Σύλλογο Εργαζομένων στις ΔΟΥ νομών Θεσσαλονίκης – Κιλκίς – Χαλκιδικής

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

(Σταυροί προτίμησης έως 11)

1. ΑΒΡΑΜΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

2. ΔΕΛΗΚΙΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΚΑΡΑΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4/ ΜΑΥΡΟΥΤΣΙΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

5. ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ – ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΠΟΕ – ΔΟΥ

(Σταυροί προτίμησης απεριόριστοι)

1. ΑΒΡΑΜΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

2. ΔΕΛΗΚΙΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΚΑΡΑΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΜΑΥΡΟΥΤΣΙΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

5. ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ


Εργατική Αλληλεγγύη
Ψηφοδέλτιο για το Σύλλογο Εργαζομένων στις ΔΟΥ νομών Ημαθίας – Πέλλας – Πιερίας

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

(Σταυροί προτίμησης έως 4)

1. ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Νικολάου

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

3. ΟΥΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

4. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Ηλία

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ – ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΠΟΕ – ΔΟΥ

(Σταυροί προτίμησης απεριόριστοι)

1. ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Νικολάου

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

3. ΟΥΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

4. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Ηλία


Σχετική ανάρτηση | Η εκλογική διακήρυξη της ΑΚΕ για τις επικείμενες συνδικαλιστικές εκλογές

Παρόμοια Άρθρα

Παρατάξεις