9.9 C
Athens
Τρίτη, 31 Ιανουαρίου, 2023

Εκλογές στο ΣΥΠΑ, 18/11: Ανακήρυξη υποψηφιοτήτων ανά συνδυασμό. Οι δυνάμεις του ΜΕΤΑ στηρίζουν και ψηφίζουν ΠΡΩΤΑΣΥ

Αθήνα 5 – 11 -2021

Αρ. Πρωτ.: 236

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ 18 ΝΟΕΜΒΡΗ 2021

Συνάδελφοι, συναδέλφισσες

Σε συνέχεια της υποβολής των υποψηφιοτήτων, που έγιναν στην Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή, στις 2 Νοέμβρη 2021, ανακηρύσσονται οι παρακάτω υποψηφιότητες ανά συνδυασμό, σύμφωνα με το άρθρο 21 του καταστατικού του Συλλόγου μας:

Α. ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

Ιωάννη

2

ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Σωκράτη

3

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ

ΜΑΡΙΑ

Μιχαήλ

4

ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

Βύρωνα

5

ΒΕΝΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Κυριάκου

6

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αντωνίου

7

ΓΚΟΥΣΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Θεολόγου

8

ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Δημητρίου

9

ΖΑΚΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

Αδάμ

10

ΚΑΛΤΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ευάγγελο

11

ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Κυριάκου

12

ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ

ΙΣΙΔΩΡΟΣ

Νικολάου

13

ΚΟΚΜΟΤΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Δημητρίου

14

ΚΟΜΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αριστοτέλη

15

ΚΟΥΦΑΚΗ

ΕΦΗ

Εμμανουήλ

16

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Διονυσίου

17

ΛΕΚΟΣΙΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Δημητρίου

18

ΛΙΤΙΝΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ιωάννη

19

ΜΑΡΙΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μαρίνη

20

ΜΑΚΡΙΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

Παναγιώτη

21

ΜΙΧΕΛΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ελευθερίου

22

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ιωάννη

23

ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Κωνσταντίνου

24

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Ιωάννη

25

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Ιωάννη

26

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Κωνσταντίνου

27

ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ

ΕΛΕΝΗ

Δημητρίου

28

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ηλία

29

ΠΛΑΤΑΝΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ιωάννη

30

ΠΝΑΚΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

Ιγνατίου

31

ΡΑΠΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Κωνσταντίνου

32

ΡΕΠΠΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Φωτίου

33

ΣΙΜΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Νικολάου

34

ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γεωργίου

35

ΣΤΑΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κωνσταντίνου

36

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ– ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Ανάργυρου

37

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Ευάγγελου

38

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Βασιλείου

39

ΤΑΜΠΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Παύλου

40

ΤΟΜΑΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Γεωργίου

41

ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ευστρατίου

42

ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ευάγγελου

43

ΤΣΙΡΙΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

Βασιλείου

44

ΤΣΟΥΡΟΥΠΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

Σωτηρίου

45

ΦΩΤΕΙΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Νικολάου

46

ΧΑΛΑΤΣΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αθανασίου

47

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Παναγιώτη

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Φιλίππου

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ- ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4

ΒΑΣΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5

ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

6

ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

7

ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΔΩΡΟΘΕΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8

ΔΕΓΑΙΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

ΙΩΑΝΝΗ

9

ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ

ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10

ΔΡΟΥΛΙΑ

ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

11

ΖΑΧΑΡΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12

ΖΕΡΒΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13

ΚΑΚΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ

14

ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16

ΚΑΝΤΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ

17

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18

ΚΑΡΥΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19

ΚΑΤΟΥΝΗ

ΚΟΡΝΗΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20

ΚΑΦΑΛΟΥΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

21

ΚΟΥΜΠΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

22

ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑ

23

ΚΡΙΘΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

24

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26

ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

27

ΜΑΝΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΥΚΑ

28

ΜΕΛΕΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

29

ΜHΣΤΡΙΩΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

30

ΜΟΝΟΓΙΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

31

ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑ

32

ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

33

ΜΠΕΚΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

34

ΜΠΟΡΔΟΚΑ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΥ

35

ΝΕΓΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

36

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

37

ΠΑΠΠΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

38

ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

39

ΠΕΠΠΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

40

ΠΙΠΟΥ

ΜΟΣΧΟΥΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

41

ΠΟΔΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

42

ΠΟΛΥΖΩΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (EYH)

ΗΛΙΑ

43

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΚΛΕΙΣΘΕΝΗ

44

ΠΡΕΝΤΑ

ΝΙΚΟΛΑΕ

ΓΚΕΩΡΓΚΕ

45

ΠΡΟΜΠΟΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

46

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

47

ΡΟΥΣΣΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΩ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

48

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

49

ΣΕΙΜΕΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

50

ΣΚΟΡΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

51

ΣΟΥΛΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

52

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΑΡΙΛΑΟΥ

53

ΣΤΑΘΑΚΟΥ-ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

54

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

55

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

56

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

57

ΤΣΕΚΟΥΡΑ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΠΕΤΡΟΥ

58

ΤΣΙΛΟΓΕΩΡΓΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

59

ΤΣΙΡΩΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΛΕΞΙΟΥ

60

ΦΡΑΓΚΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

61

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1

ΓΙΟΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2

ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3

ΤΣΙΑΝΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

Αβραμίδου

Δέσποινα (Ντέπυ)

Θεοδώρου

2

Αγάκου

Βάια (Βάντα)

Ηλία

3

Ακούλογλου

Κατίνα (Κατερίνα)

Γεωργίου

4

Αναστασιάδης

Συμεών

Ελευθερίου

5

Ανδρεαδέλλης

Γιάννης

Στυλιανού

6

Αντωνιάδου

Μαριάννα

Σέργιου

7

Ανυφαντή

Σοφία

Θεμιστοκλή

8

Απατσίδου

Ελένη

Γεωργίου

9

Απειρανθίτου

Μαρία

Ιακώβου

10

Αυγουστίδου

Ουρανία (Ράνια)

Ελευθερίου

11

Βαγγέλη

Βασιλική (Βίκυ)

Αλεξάνδρου

12

Βασιλόπουλος

Παναγιώτης

Γεωργίου

13

Βενιανάκη

Αναστασία

Βασιλείου

14

Βήτου

Μαριάνα

Ευστρατίου

15

Γαβαλάς

Ανάργυρος

Αντωνίου

16

Γάσπαρη

Μαρία

Λεωνίδα

17

Γάτου

Ταρσίτσα

Δημητρίου

18

Γεροντή

Κυριακή (Κική)

Αντωνίου

19

Γιαννίτσιος

Νικόλαος

Παναγιώτη

20

Γιαννούτσος

Σπυρίδωνας

Αντωνίου

21

Γκάνιου

Κατερίνα

Ελευθερίου

22

Γκόβα

Ελένη

Παναγιώτη

23

Γουλιανού

Ιωάννα

Δημητρίου

24

Δάγλας

Ιωάννης

Φωτίου

25

Δανδουλάκη

Μιράντα

Ευστρατίου

26

Δεσύλλα

Αφροδίτη – Σωτηρία

Θεοδώρου

27

Δημητρακοπούλου

Σταυρούλα

Δημητρίου

28

Δημουλέα

Ευαγγελία

Ανδρέα

29

Δοξακίδης

Σωτήρης

Εμμανουήλ

30

Δρανδάκης

Ιωάννης

Παντελή

31

Ζαβερδινός

Άλκης

Γεωργίου

32

Ζαμπετάκη

Μαρία

Θεοχάρη

33

Ζητούδης

Στυλιανός

Ιωάννη

34

Θεοφανόπουλος

Βασίλης

Ταξιάρχη

35

Καζάκος

Βαγγέλης

Δημητρίου

36

Κάκκου

Σπυριδούλα

Γεωργίου

37

Καλλιώρα

Παγώνα

Αλεξάνδρου

38

Καλμπάκης

Γιώργος

Σπυρίδωνα

39

Καλούδη

Μάρθα

Φωτίου

40

Καπέλος

Κωνσταντίνος

Παναγιώτη

41

Καραδήμου

Δήμητρα

Περικλή

42

Κατώνης

Παύλος

Ανδρέα

43

Κοκοβιάδου

Σωτηρία

Δημητρίου

44

Κοντούδης

Κυριάκος

Παντελή

45

Κορκίδου

Σωτηρία

Δημητρίου

46

Κουρούμαλος

Σπυρίδων

Χαραλάμπους

47

Κρεβετζάκης

Ιωάννης

Στυλιανού

48

Κρουσανιωτάκη

Ολυμπία

Εμμανουήλ

49

Κωστάκη

Θωμαίς

Φιλίππου

50

Λιναράκης

Ελευθέριος

Αντωνίου

51

Λύκκα

Βασιλική

Γεωργίου

52

Μαρδίκης

Μιχάλης

Γεωργίου

53

Μαντσιώκα

Αλεξάνδρα

Νεοκλή

54

Μανωλά

Ευαγγελία (Εύη)

Ιωάννη

55

Μαραγκουδάκη

Γεωργία (Τζίνα)

Γεωργίου

56

Μάρκου

Δήμητρα

Κωνσταντίνου

57

Μιντουράκης

Ιωάννης

Βασιλείου

58

Μίχας

Χρήστος

Αθανασίου

59

Μπαξεβανάκη

Ιωάννα

Χρήστου

60

Μπαριάμης

Πέτρος

Αντώνη

61

Μπάρτζου

Ευανθία (Εύη)

Θωμά

62

Μπαρτσιώκας

Απόστολος

Ιωάννη

63

Μπάφας

Βασίλειος

Κωνσταντίνου

64

Μπουλταδάκη

Ευθαλία (Έφη)

Ιωάννη

65

Μπράτη

Βικτώρια

Διονυσίου

66

Ντάφου

Ευαγγελία (Λία)

Κωνσταντίνου

67

Ντόντος

Παναγιώτης

Ευσταθίου

68

Οικονόμου

Χαρά

Αναστασίου

69

Παγανέλη

Αριάδνη

Μάρκου

70

Παναγιωτόπουλος

Δημήτρης

Κωνσταντίνου

71

Πανουτσάκου

Ελισάβετ (Βέτα)

Κωνσταντίνου

72

Παντάζου

Μαρία

Αποστόλη

73

Παπαδόπουλος

Δημήτριος

Κωνσταντίνου

74

Περράκη

Δήμητρα

Γεωργίου

75

Πισσία

Μαρία

Σταματίου

76

Πονηρού

Κατερίνα

Χρήστου

77

Ποριάζογλου

Βενετία

Θεοδώρου

78

Πριτσιανάκη

Μαρία

Γεωργίου

79

Ράπτης

Ηλίας

Σταύρου

80

Σαραντοπούλου

Κυριακή (Κάκια)

Σαράντου

81

Σκεύου

Ελένη

Νικολάου

82

Σκούρτη

Βασιλική

Χαραλάμπους

83

Σπιθάκη

Ειρήνη (Ρένα)

Ευαγγέλου

84

Στεβή

Ειρήνη

Ιωάννη

85

Σφακιανάκης

Φίλιππος

Γεωργίου

86

Τριανταφύλλου

Ειρήνη

Ανδρέα

87

Τσαγγανός

Νίκος

Δημητρίου

88

Τσίγκας

Κωνσταντίνος

Ευσταθίου

89

Τσολακίδου

Καλλιόπη

Κωνσταντίνου

90

Τσομπανισάκη

Κατερίνα

Κυριάκου

91

Τσουκαλάς

Παναγιώτης

Γεωργίου

92

Τσουμπός

Χρήστος

Κωνσταντίνου

93

Φαρμάκη

Παναγούλα (Γιώτα)

Νικολάου

94

Φιλιάδης

Φίλιππος

Κωνσταντίνου

95

Φράγκου

Αργυρώ (Νανά)

Χρήστου

96

Χαλιμούρδα

Αικατερίνη

Ελευθερίου

97

Χιωτάκη

Ναντέζντα (Νάντια)

Δημητρίου

98

Χουλιαρέα

Μαρία

Αθανασίου

99

Ψιλοβασιλόπουλος

Αναστάσιος

Σωτηρίου

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1

Ζακυνθινού

Αγγελική

Νικολάου

2

Θυμιανού

Χρυσούλα

Νικολάου

3

Σερδενιώτη

Λαμπρινή

Επαμεινώνδα

4

Χούτα

Ελισάβετ

Γεωργίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ (Π.Α.Ε.Κ.)

1

ΒΑΤΣΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2

ΚΑΒΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ

ΑΜΑΛΙΑ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

5

ΜΠΑΣΤΑΝΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΘΩΜΑΣ

6

ΜΠΟΥΚΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΤΡΟΒΑ

ΔΑΦΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΡΩΤοβουλία Αριστερών ΣΥνδικαλιστών (ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.)

1

ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΜΑΡΙΑ

Κλεάνθη

2

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κωνσταντίνου

3

ΖΑΓΟΡΗΣΙΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

Παναγιώτη

4

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Στεφάνου

5

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Αθανάσιου

6

ΣΓΟΥΡΟΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

Δημητρίου

Β. ΓΙΑ ΤΟΠΙΚΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

Ιωάννη

2

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αντωνίου

3

ΓΚΟΥΣΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Θεολόγου

4

ΖΑΚΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

Αδάμ

5

ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ

ΙΣΙΔΩΡΟΣ

Νικολάου

6

ΚΟΚΜΟΤΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Δημητρίου

7

ΚΟΜΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αριστοτέλη

8

ΚΟΥΦΑΚΗ

ΕΦΗ

Εμμανουήλ

9

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Διονυσίου

10

ΛΕΚΟΣΙΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Δημητρίου

11

ΜΙΧΕΛΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ελευθερίου

12

ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Κωνσταντίνου

13

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Ιωάννη

14

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Κωνσταντίνου

15

ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ

ΕΛΕΝΗ

Δημητρίου

16

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ηλία

17

ΠΝΑΚΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

Ιγνατίου

18

ΡΑΠΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Κωνσταντίνου

19

ΡΕΠΠΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Φωτίου

20

ΣΙΜΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Νικολάου

21

ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γεωργίου

22

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ– ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Ανάργυρου

23

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Ανάργυρου

24

ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ευάγγελου

25

ΦΩΤΕΙΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Νικολάου

26

ΧΑΛΑΤΣΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αθανασίου

27

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Παναγιώτη

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4

ΒΑΣΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5

ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

6

ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

7

ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΔΩΡΟΘΕΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8

ΔΕΓΑΙΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

ΙΩΑΝΝΗ

9

ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ

ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10

ΔΡΟΥΛΙΑ

ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

11

ΖΑΧΑΡΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12

ΖΕΡΒΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13

ΚΑΚΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ

14

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16

ΚΑΤΟΥΝΗ

ΚΟΡΝΗΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17

ΚΑΦΑΛΟΥΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

18

ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑ

19

ΚΡΙΘΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

20

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

22

ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

23

ΜΑΝΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΥΚΑ

24

ΜΕΛΕΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

25

ΜHΣΤΡΙΩΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

26

ΜΟΝΟΓΙΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27

ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑ

28

ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

29

ΜΠΟΡΔΟΚΑ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΥ

30

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

31

ΠΑΠΠΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

32

ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33

ΠΙΠΟΥ

ΜΟΣΧΟΥΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

34

ΠΟΛΥΖΩΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (EYH)

ΗΛΙΑ

35

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΚΛΕΙΣΘΕΝΗ

36

ΠΡΟΜΠΟΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

37

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

38

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

39

ΣΕΙΜΕΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

40

ΣΚΟΡΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

41

ΣΟΥΛΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

42

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΑΡΙΛΑΟΥ

43

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

44

ΤΣΕΚΟΥΡΑ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΠΕΤΡΟΥ

45

ΤΣΙΛΟΓΕΩΡΓΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

46

ΤΣΙΡΩΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

1

Αβραμίδου

Δέσποινα (Ντέπυ)

Θεοδώρου

2

Αγάκου

Βάια (Βάντα)

Ηλία

3

Ανδρεαδέλλης

Γιάννης

Στυλιανού

4

Αντωνιάδου

Μαριάννα

Σέργιου

5

Ανυφαντή

Σοφία

Θεμιστοκλή

6

Απειρανθίτου

Μαρία

Ιακώβου

7

Αυγουστίδου

Ουρανία (Ράνια)

Ελευθερίου

8

Βαγγέλη

Βασιλική (Βίκυ)

Αλεξάνδρου

9

Βασιλόπουλος

Παναγιώτης

Γεωργίου

10

Βενιανάκη

Αναστασία

Βασιλείου

11

Βήτου

Μαριάνα

Ευστρατίου

12

Γαβαλάς

Ανάργυρος

Αντωνίου

13

Γιαννίτσιος

Νικόλαος

Παναγιώτη

14

Γουλιανού

Ιωάννα

Δημητρίου

15

Δάγλας

Ιωάννης

Φωτίου

16

Δανδουλάκη

Μιράντα

Ευστρατίου

17

Δεσύλλα

Αφροδίτη – Σωτηρία

Θεοδώρου

18

Δημητρακοπούλου

Σταυρούλα

Δημητρίου

19

Δημουλέα

Ευαγγελία

Ανδρέα

20

Δρανδάκης

Ιωάννης

Παντελή

21

Ζητούδης

Στυλιανός

Ιωάννη

22

Θεοφανόπουλος

Βασίλης

Ταξιάρχη

23

Καζάκος

Βαγγέλης

Δημητρίου

24

Καλλιώρα

Παγώνα

Αλεξάνδρου

25

Καλμπάκης

Γιώργος

Σπυρίδωνα

26

Καραδήμου

Δήμητρα

Περικλή

27

Κατώνης

Παύλος

Ανδρέα

28

Κοκοβιάδου

Σωτηρία

Δημητρίου

29

Κουρούμαλος

Σπυρίδων

Χαραλάμπους

30

Κρεβετζάκης

Ιωάννης

Στυλιανού

31

Κρουσανιωτάκη

Ολυμπία

Εμμανουήλ

32

Κωστάκη

Θωμαίς

Φιλίππου

33

Λιναράκης

Ελευθέριος

Αντωνίου

34

Μαρδίκης

Μιχάλης

Γεωργίου

35

Μανωλά

Ευαγγελία (Εύη)

Ιωάννη

36

Μαραγκουδάκη

Γεωργία (Τζίνα)

Γεωργίου

37

Μάρκου

Δήμητρα

Κωνσταντίνου

38

Μιντουράκης

Ιωάννης

Βασιλείου

39

Μίχας

Χρήστος

Αθανασίου

40

Μπαριάμης

Πέτρος

Αντώνη

41

Μπάρτζου

Ευανθία (Εύη)

Θωμά

42

Μπαρτσιώκας

Απόστολος

Ιωάννη

43

Μπουλταδάκη

Ευθαλία (Έφη)

Ιωάννη

44

Μπράτη

Βικτώρια

Διονυσίου

45

Ντάφου

Ευαγγελία (Λία)

Κωνσταντίνου

46

Ντόντος

Παναγιώτης

Ευσταθίου

47

Οικονόμου

Χαρά

Αναστασίου

48

Παγανέλη

Αριάδνη

Μάρκου

49

Παναγιωτόπουλος

Δημήτρης

Κωνσταντίνου

50

Πανουτσάκου

Ελισάβετ (Βέτα)

Κωνσταντίνου

51

Παντάζου

Μαρία

Αποστόλη

52

Περράκη

Δήμητρα

Γεωργίου

53

Πονηρού

Κατερίνα

Χρήστου

54

Ποριάζογλου

Βενετία

Θεοδώρου

55

Σαραντοπούλου

Κυριακή (Κάκια)

Σαράντου

56

Σερδενιώτη

Λαμπρινή

Επαμεινώνδα

57

Σκεύου

Ελένη

Νικολάου

58

Στεβή

Ειρήνη

Ιωάννη

59

Σφακιανάκης

Φίλιππος

Γεωργίου

60

Τριανταφύλλου

Ειρήνη

Ανδρέα

61

Τσαγγανός

Νίκος

Δημητρίου

62

Τσολακίδου

Καλλιόπη

Κωνσταντίνου

63

Τσομπανισάκη

Κατερίνα

Κυριάκου

64

Τσουκαλάς

Παναγιώτης

Γεωργίου

65

Τσουμπός

Χρήστος

Κωνσταντίνου

66

Φαρμάκη

Παναγούλα (Γιώτα)

Νικολάου

67

Φιλιάδης

Φίλιππος

Κωνσταντίνου

68

Φράγκου

Αργυρώ (Νανά)

Χρήστου

69

Χιωτάκη

Ναντέζντα (Νάντια)

Δημητρίου

70

Ψιλοβασιλόπουλος

Αναστάσιος

Σωτηρίου

ΠΡΩΤοβουλία Αριστερών ΣΥνδικαλιστών (ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.)

1

ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΜΑΡΙΑ

Κλεάνθη

2

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κωνσταντίνου

3

ΖΑΓΟΡΗΣΙΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

Παναγιώτη

4

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Στεφάνου

5

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Αθανάσιου

6

ΣΓΟΥΡΟΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

Δημητρίου

Γ. ΓΙΑ ΤΟΠΙΚΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΠΕΙΡΑΙΑ & ΝΗΣΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1

ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Σωκράτη

2

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ

ΜΑΡΙΑ

Μιχαήλ

3

ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

Βύρωνα

4

ΒΕΝΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Κυριάκου

5

ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Δημητρίου

6

ΛΙΤΙΝΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ιωάννη

7

ΜΑΡΙΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μαρίνης

8

ΜΑΚΡΙΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

Παναγιώτης

9

ΠΛΑΤΑΝΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ιωάννης

10

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Βασιλείου

11

ΤΑΜΠΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Παύλος

12

ΤΣΙΡΙΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

Βασίλειος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1

ΚΟΥΜΠΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2

ΠΕΠΠΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3

ΡΟΥΣΣΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΩ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4

ΣΤΑΘΑΚΟΥ-ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6

ΦΡΑΓΚΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

1

Γάσπαρη

Μαρία

Λεωνίδα

2

Γάτου

Ταρσίτσα

Δημητρίου

3

Γεροντή

Κυριακή (Κική)

Αντωνίου

4

Ζαμπετάκη

Μαρία

Θεοχάρη

5

Κάκκου

Σπυριδούλα

Γεωργίου

6

Καραδήμου

Δήμητρα

Περικλή

7

Κοντούδης

Κυριάκος

Παντελή

8

Κορκίδου

Σωτηρία

Δημητρίου

9

Κωστάκη

Θωμαίς

Φιλίππου

10

Μαντσιώκα

Αλεξάνδρα

Νεοκλή

11

Μπαξεβανάκη

Ιωάννα

Χρήστου

12

Μπάφας

Βασίλειος

Κωνσταντίνου

13

Πισσία

Μαρία

Σταματίου

14

Σπιθάκη

Ειρήνη (Ρένα)

Ευαγγέλου

Δ. ΓΙΑ ΤΟΠΙΚΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1

ΚΑΛΤΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ευάγγελου

2

ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Κυριάκου

3

ΣΤΑΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κωνσταντίνου

4

ΤΟΜΑΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Γεωργίου

5

ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ευστρατίου

6

ΤΣΟΥΡΟΥΠΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

Σωτηρίου

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1

ΚΑΝΤΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ

2

ΝΕΓΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3

ΠΟΔΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

1

Αναστασιάδης

Συμεών

Ελευθερίου

2

Απατσίδου

Ελένη

Γεωργίου

3

Γιαννούτσος

Σπυρίδωνας

Αντωνίου

4

Γκάνιου

Κατερίνα

Ελευθερίου

5

Ζαβερδινός

Άλκης

Γεωργίου

6

Καλούδη

Μάρθα

Φωτίου

7

Πριτσιανάκη

Μαρία

Γεωργίου

8

Ράπτης

Ηλίας

Σταύρου

9

Σερδενιώτη

Λαμπρινή

Επαμεινώνδα

10

Σκούρτη

Βασιλική

Χαραλάμπους

11

Χαλιμούρδα

Κατερίνα

Ελευθερίου

Ε. ΓΙΑ ΤΟΠΙΚΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ιωάννη

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Ιωάννη

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1

ΜΠΕΚΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΠΡΕΝΤΑ

ΝΙΚΟΛΑΕ

ΓΚΕΩΡΓΚΕ

3

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

1

Ακούλογλου

Κατίνα (Κατερίνα)

Γεωργίου

2

Αντωνιάδου

Μαριάννα

Σέργιου

3

Γκόβα

Ελένη

Παναγιώτης

4

Δοξακίδης

Σωτήρης

Εμμανουήλ

5

Καπέλος

Κωνσταντίνος

Παναγιώτη

6

Λύκκα

Βασιλική

Γεωργίου

7

Παπαδόπουλος

Δημήτριος

Κωνσταντίνου

8

Τσίγκας

Κωνσταντίνος

Ευσταθίου

9

Χουλιαρέα

Μαρία

Αθανασίου

ΣΤ. ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΟΣΥΑΠΕ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

Ιωάννη

2

ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Σωκράτη

3

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ

ΜΑΡΙΑ

Μιχαήλ

4

ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

Βύρωνα

5

ΒΕΝΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Κυριάκου

6

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αντωνίου

7

ΓΚΟΥΣΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Θεολόγου

8

ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Δημητρίου

9

ΖΑΚΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

Αδάμ

10

ΚΑΛΤΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ευάγγελου

11

ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Κυριάκου

12

ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ

ΙΣΙΔΩΡΟΣ

Νικολάου

13

ΚΟΚΜΟΤΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Δημητρίου

14

ΚΟΜΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αριστοτέλη

15

ΚΟΥΦΑΚΗ

ΕΦΗ

Εμμανουήλ

16

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Διονυσίου

17

ΛΕΚΟΣΙΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Δημητρίου

18

ΛΙΤΙΝΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ιωάννη

19

ΜΑΡΙΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μαρίνη

20

ΜΑΚΡΙΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

Παναγιώτη

21

ΜΙΧΕΛΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ελευθερίου

22

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ιωάννη

23

ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Κωνσταντίνου

24

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Ιωάννη

25

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Ιωάννη

26

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Κωνσταντίνου

27

ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ

ΕΛΕΝΗ

Δημητρίου

28

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ηλία

29

ΠΛΑΤΑΝΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ιωάννη

30

ΠΝΑΚΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

Ιγνατίου

31

ΠΟΥΡΝΑΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Φιλίππου

32

ΡΑΠΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Κωνσταντίνου

33

ΡΕΠΠΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Φωτίου

34

ΣΙΜΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Νικολάου

35

ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γεωργίου

36

ΣΤΑΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κωνσταντίνου

37

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ– ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Ανάργυρου

38

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Ευάγγελου

39

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Βασιλείου

40

ΤΑΜΠΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Παύλου

41

ΤΟΜΑΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Γεωργίου

42

ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ευστρατίου

43

ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ευάγγελου

44

ΤΣΙΡΙΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

Βασιλείου

45

ΤΣΟΥΡΟΥΠΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

Σωτηρίου

46

ΦΩΤΕΙΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Νικολάου

47

ΧΑΛΑΤΣΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αθανασίου

48

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Παναγιώτη

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4

ΒΑΣΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5

ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

6

ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

7

ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΔΩΡΟΘΕΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8

ΔΕΓΑΙΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

ΙΩΑΝΝΗ

9

ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ

ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10

ΔΡΟΥΛΙΑ

ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

11

ΖΑΧΑΡΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12

ΖΕΡΒΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13

ΚΑΚΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ

14

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15

ΚΑΝΤΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ

16

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17

ΚΑΡΥΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18

ΚΑΤΟΥΝΗ

ΚΟΡΝΗΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19

ΚΑΦΑΛΟΥΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

20

ΚΟΥΜΠΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

21

ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑ

22

ΚΡΙΘΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

23

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

25

ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

26

ΜΑΝΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΥΚΑ

27

ΜΕΛΕΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

28

ΜHΣΤΡΙΩΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

29

ΜΟΝΟΓΙΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30

ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑ

31

ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

32

ΜΠΕΚΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

33

ΜΠΟΡΔΟΚΑ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΥ

34

ΝΕΓΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

35

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

36

ΠΑΠΠΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

37

ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

38

ΠΕΠΠΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

39

ΠΙΠΟΥ

ΜΟΣΧΟΥΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

40

ΠΟΔΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

41

ΠΟΛΥΖΩΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (EYH)

ΗΛΙΑ

42

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΚΛΕΙΣΘΕΝΗ

43

ΠΡΕΝΤΑ

ΝΙΚΟΛΑΕ

ΓΚΕΩΡΓΚΕ

44

ΠΡΟΜΠΟΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

45

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

46

ΡΟΥΣΣΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΩ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

47

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

48

ΣΕΙΜΕΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

49

ΣΚΟΡΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

50

ΣΟΥΛΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

51

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΑΡΙΛΑΟΥ

52

ΣΤΑΘΑΚΟΥ-ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

53

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

54

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

55

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

56

ΤΣΕΚΟΥΡΑ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΠΕΤΡΟΥ

57

ΤΣΙΛΟΓΕΩΡΓΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

58

ΤΣΙΡΩΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΛΕΞΙΟΥ

59

ΦΡΑΓΚΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

60

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

1

Αβραμίδου

Δέσποινα (Ντέπυ)

Θεοδώρου

2

Αγάκου

Βάια (Βάντα)

Ηλία

3

Ακούλογλου

Κατίνα (Κατερίνα)

Γεωργίου

4

Αναστασιάδης

Συμεών

Ελευθερίου

5

Ανδρεαδέλλης

Γιάννης

Στυλιανού

6

Αντωνιάδου

Μαριάννα

Σέργιου

7

Ανυφαντή

Σοφία

Θεμιστοκλή

8

Απατσίδου

Ελένη

Γεωργίου

9

Απειρανθίτου

Μαρία

Ιακώβου

10

Αυγουστίδου

Ουρανία (Ράνια)

Ελευθερίου

11

Βαγγέλη

Βασιλική (Βίκυ)

Αλεξάνδρου

12

Βασιλόπουλος

Παναγιώτης

Γεωργίου

13

Βενιανάκη

Αναστασία

Βασιλείου

14

Βήτου

Μαριάνα

Ευστρατίου

15

Γαβαλάς

Ανάργυρος

Αντωνίου

16

Γάσπαρη

Μαρία

Λεωνίδα

17

Γάτου

Ταρσίτσα

Δημητρίου

18

Γεροντή

Κυριακή (Κική)

Αντωνίου

19

Γιαννίτσιος

Νικόλαος

Παναγιώτη

20

Γιαννούτσος

Σπυρίδωνας

Αντωνίου

21

Γκάνιου

Κατερίνα

Ελευθερίου

22

Γκόβα

Ελένη

Παναγιώτη

23

Γουλιανού

Ιωάννα

Δημητρίου

24

Δάγλας

Ιωάννης

Φωτίου

25

Δανδουλάκη

Μιράντα

Ευστρατίου

26

Δημουλέα

Ευαγγελία

Ανδρέα

27

Δεσύλλα

Αφροδίτη – Σωτηρία

Θεοδώρου

28

Δημητρακοπούλου

Σταυρούλα

Δημητρίου

29

Δοξακίδης

Σωτήρης

Εμμανουήλ

30

Δρανδάκης

Ιωάννης

Παντελή

31

Ζαβερδινός

Άλκης

Γεωργίου

32

Ζακυνθινού

Αγγελική

Νικολάου

33

Ζαμπετάκη

Μαρία

Θεοχάρη

34

Ζητούδης

Στυλιανός

Ιωάννη

35

Θεοφανόπουλος

Βασίλης

Ταξιάρχη

36

Θυμιανού

Χρυσούλα

Νικολάου

37

Καζάκος

Βαγγέλης

Δημητρίου

38

Κάκκου

Σπυριδούλα

Γεωργίου

39

Καλλιώρα

Παγώνα

Αλεξάνδρου

40

Καλμπάκης

Γιώργος

Σπυρίδωνα

41

Καλούδη

Μάρθα

Φωτίου

42

Καπέλος

Κωνσταντίνος

Παναγιώτη

43

Καραδήμου

Δήμητρα

Περικλή

44

Κατώνης

Παύλος

Ανδρέα

45

Κοκοβιάδου

Σωτηρία

Δημητρίου

46

Κοντούδης

Κυριάκος

Παντελή

47

Κορκίδου

Σωτηρία

Δημητρίου

48

Κουρούμαλος

Σπυρίδων

Χαραλάμπους

49

Κρεβετζάκης

Ιωάννης

Στυλιανού

50

Κρουσανιωτάκη

Ολυμπία

Εμμανουήλ

51

Κωστάκη

Θωμαίς

Φιλίππου

52

Λιναράκης

Ελευθέριος

Αντωνίου

53

Λύκκα

Βασιλική

Γεωργίου

54

Μαρδίκης

Μιχάλης

Γεωργίου

55

Μαντσιώκα

Αλεξάνδρα

Νεοκλή

56

Μανωλά

Ευαγγελία (Εύη)

Ιωάννη

57

Μαραγκουδάκη

Γεωργία (Τζίνα)

Γεωργίου

58

Μάρκου

Δήμητρα

Κωνσταντίνου

59

Μιντουράκης

Ιωάννης

Βασιλείου

60

Μίχας

Χρήστος

Αθανασίου

61

Μπαξεβανάκη

Ιωάννα

Χρήστου

62

Μπαριάμης

Πέτρος

Αντώνη

63

Μπάρτζου

Ευανθία (Εύη)

Θωμά

64

Μπαρτσιώκας

Απόστολος

Ιωάννη

65

Μπάφας

Βασίλειος

Κωνσταντίνου

66

Μπουλταδάκη

Ευθαλία (Έφη)

Ιωάννη

67

Μπράτη

Βικτώρια

Διονυσίου

68

Ντάφου

Ευαγγελία (Λία)

Κωνσταντίνου

69

Ντόντος

Παναγιώτης

Ευσταθίου

70

Οικονόμου

Χαρά

Αναστασίου

71

Παγανέλη

Αριάδνη

Μάρκου

72

Παναγιωτόπουλος

Δημήτρης

Κωνσταντίνου

73

Πανουτσάκου

Ελισάβετ (Βέτα)

Κωνσταντίνου

74

Παντάζου

Μαρία

Αποστόλη

75

Παπαδόπουλος

Δημήτριος

Κωνσταντίνου

76

Περράκη

Δήμητρα

Γεωργίου

77

Πισσία

Μαρία

Σταματίου

78

Πονηρού

Κατερίνα

Χρήστου

79

Ποριάζογλου

Βενετία

Θεοδώρου

80

Πριτσιανάκη

Μαρία

Γεωργίου

81

Ράπτης

Ηλίας

Σταύρου

82

Σαραντοπούλου

Κυριακή (Κάκια)

Σαράντου

83

Σερδενιώτη

Λαμπρινή

Επαμεινώνδα

84

Σκεύου

Ελένη

Νικολάου

85

Σκούρτη

Βασιλική

Χαραλάμπους

86

Σπιθάκη

Ειρήνη (Ρένα)

Ευαγγέλου

87

Στεβή

Ειρήνη

Ιωάννη

88

Σφακιανάκης

Φίλιππος

Γεωργίου

89

Τριανταφύλλου

Ειρήνη

Ανδρέα

90

Τσαγγανός

Νίκος

Δημητρίου

91

Τσίγκας

Κωνσταντίνος

Ευσταθίου

92

Τσολακίδου

Καλλιόπη

Κωνσταντίνου

93

Τσομπανισάκη

Αικατερίνη

Κυριάκου

94

Τσουκαλάς

Παναγιώτης

Γεωργίου

95

Τσουμπός

Χρήστος

Κωνσταντίνου

96

Φαρμάκη

Παναγούλα (Γιώτα)

Νικολάου

97

Φιλιάδης

Φίλιππος

Κωνσταντίνου

98

Φράγκου

Αργυρώ (Νανά)

Χρήστου

99

Χαλιμούρδα

Αικατερίνη

Ελευθερίου

100

Χιωτάκη

Ναντέζντα (Νάντια)

Δημητρίου

101

Χουλιαρέα

Μαρία

Αθανασίου

102

Χούτα

Ελισάβετ

Γεωργίου

103

Ψιλοβασιλόπουλος

Αναστάσιος

Σωτηρίου

Περιφερειακή Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση (Π.Α.Ε.Κ.)

1

ΒΑΤΣΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2

ΚΑΒΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ

ΑΜΑΛΙΑ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

5

ΜΠΑΣΤΑΝΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΘΩΜΑΣ

6

ΜΠΟΥΚΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΤΡΟΒΑ

ΔΑΦΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΡΩΤοβουλία Αριστερών ΣΥνδικαλιστών (ΠΡΩΤ.Α.ΣΥ.)

1

ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΜΑΡΙΑ

Κλεάνθη

2

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κωνσταντίνου

3

ΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

Συμεών

4

ΖΑΓΟΡΗΣΙΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

Παναγιώτη

5

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Στεφάνου

6

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Αθανάσιου

7

ΣΓΟΥΡΟΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

Δημητρίου

Τέλος ενημερώνουμε ότι δεν ανακηρύχθηκε ως υποψήφιος ο συνάδελφος Μπιτζάς Αθανάσιος του Ευστρατίου (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) γιατί έχει οφειλές και δεν είναι οικονομικά τακτοποιημένος,.

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

1.Αντωνιάδου Φωτεινή

2. Γερακίνη Βίκυ

3. Πετροπούλου Ράνια του Δημητρίου

4. Συγγελάκη Ζαχαρένια

Παρόμοια Άρθρα