Εκλογές ΕΜΔΥΔΑΣ Αττικής (19/1): Αριστερή Αγωνιστική Συσπείρωση Μηχανικών Δημοσίου

Συνάδελφισσες/οι… Οι κυβερνήσεις, με την ταξική και υποτελή στα συμφέροντα πολιτική που μας εξαθλιώνει, στοχεύουν και στην συντριβή του συνδικαλισμού, ώστε να εξαφανίσουν κάθε συλλογική προσπάθεια αντίστασης των εργαζομένων.

Μην συμβάλλεις και εσύ με την αποστασιοποίησή σου από την ΕΜΔΥΔΑΣ και τις λειτουργίες της σ΄ αυτές τις επιλογές. Σήμερα παρά ποτέ, επιβάλλεται η συμμετοχή σου όχι μόνο στις εκλογές αλλά και συνολικά στη δράση της ΕΜΔΥΔΑΣ.

Τα ψηφοδέλτια της ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΥ

ΓΙΑ ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ

  1. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΧΜ, Τ.Ε.Ε.

  2. ΒΑΪΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΜΜΜ, ΥΠ.ΕΝ.

  3. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΜΜ, Υ.ΥΠ.ΜΕ.

  4. ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΚΗΣ, ΜΗΜ, Υ.Π.Α.

  5. ΓΑΛΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΑΜ, ΥΠ.ΕΝ.

  6. ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΧΜ, ΕΛΚΕΘΕ

  7. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΠΜ, ΠΕΡΙΦ. Ν. ΑΙΓΑΙΟΥ

  8. ΓΙΔΑΚΟΥ ΛΙΑ, ΧΜ, ΥΠ.ΕΝ.

  9. ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΑΜ, ΥΠ.ΕΝ.

  10. ΓΚΟΥΜΑ ΒΑΓΙΑ, ΑΤΜ, Υ.ΥΠ.ΜΕ../Γ.Γ.Υ.

  11. ΔΙΚΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΑΤΜ, ΥΠ.ΕΣ.

  12. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΥΛΗ, ΠΜ, ΔΗΜΟΣ ΒΑΡΗΣ-Β-Β

  13. ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΑΜ, ΠΕΡΙΦ. ΑΤΤΙΚΗΣ

  14. ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΜ, Υ.ΥΠ.ΜΕ./Γ.Γ.Υ.

  15. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΑΤΜ, ΟΑΕΔ (πρώην ΟΕΚ)

  16. ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΑΚΗΣ, ΑΜ, Υ.ΥΠ.ΜΕ../Γ.Γ.Υ.

  17. ΚΑΒΑΛΛΑ ΦΑΝΗ, ΑΜ, ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

  18. ΚΑΚΑΤΣΟΥ ΛΙΝΤΑ, ΑΜ, ΔΗΜΟΣ ΧΑΛ.-Ν.ΦΙΛ.

  19. ΚΑΚΚΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΧΜ, Γ. Χ. Κ.

  20. ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΠΜ, Υ.ΥΠ.ΜΕ./Γ.Γ.Υ.

  21. ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΗΜ, Υ.Π.Α.

  22. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΜ, ΤΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

  23. ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΜ, ΠΕΡ. ΑΤΤ.-ΣΕΕΔΔ

  24. ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΑΜ, ΥΠ.ΠΟ.

  25. ΚΟΥΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ, ΑΤΜ, Υ.ΥΠ.ΜΕ./Γ.Γ.Υ.

  26. ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΜ, ΔΗΜ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚ.

  27. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ, ΠΜ, Υ.ΥΠ.ΜΕ./Γ.Γ.Υ.

  28. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΠΜ, ΟΑΕΔ (πρώην ΟΕΚ)

  29. ΛΟΥΠΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΗΜ , ΥΕΘΑ/ΓΕΣ

  30. ΜΑΚΡΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΩΛΑ), ΑΜ, ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

  31. ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΑΤΜ, Ε.Μ.Π.

  32. ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ, ΑΜ, ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

  33. ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΑΜ, ΔΗΜΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

  34. ΜΟΥΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΗΜ, ΥΕΘΑ/ΓΕΣ

  35. ΞΕΝΙΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ, ΑΜ, ΔΗΜΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

  36. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΗΜ, ΥΕΘΑ/ΓΕΣ

  37. ΠΙΤΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΜΜ, ΥΠ.ΟΙ.Α.Ν

  38. ΠΛΟΥΜΠΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΧΜ, Υ.ΥΠ.ΜΕ./Γ.Γ.Υ./ΚΕΔΕ

  39. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΜΜ/ΧΜ,ΥΠ.ΠΟ.

  40. ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΑΤΜ, ΠΕΡΙΦ. ΑΤΤΙΚΗΣ

  41. ΤΡΟΜΒΟΥΚΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ,ΠΜ, ΥΠ. ΑΓΡ. ΑΝ. κ ΤΡΟΦ.

  42. ΤΣΟΥΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΗΜ, ΥΠΕΘ/Γ.Γ.Ε.Τ.

  43. ΦΟΙΝΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΜ, ΔΗΜΟΣ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ

  44. ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΗΜ, ΥΕΘΑ/ΓΕΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΜ, ΓΕΑ/ΥΠ.Ε.ΠΑ.

  2. ΠΑΣΒΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΜΜΜ, ΥΠ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

  3. ΦΙΛΛΙΠΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ, ΠΜ, ΝΟΣΟΚ. ΜΕΤΑΞΑ